Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Choszcznie
System eBoi

eBoi
Jak załatwić sprawę?

Sukcesywna dostawa wodomierzy przystosowanych do odczytu zdalnego wraz z nakładkami radiowymi.

Załączniki do pobrania

Ogłoszenie do pobrania
1 SWZ - WODOMIERZE.pdf (PDF, 586KB) 2025-11-28 12:34:07 586KB 157 razy
Specyfikacja warunków zamówienia
1 Załącznik nr 1A do SWZ.xls (XLS, 156KB)
Po terminie otwarcia ofert
2025-11-28 12:34:07 156KB 35 razy
Wynik postępowania
1 Informacja o wyborze.pdf (PDF, 256KB) 2025-12-12 11:32:27 256KB 229 razy

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Waldemar Lipiński 28-11-2025 12:34:07
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Marta Desecka 28-11-2025
Ostatnia aktualizacja: Waldemar Lipiński 12-12-2025 11:32:27